Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie – Pani Małgosia schudła 22 kilogramy! - Projekt zdrowie
Projekt Zdrowie Myślenice
Umów się na wizytę

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie – Pani Małgosia schudła 22 kilogramy!

Schudnij trwale, skutecznie i przede wszystkim bez efektu jo-jo.

Aby już na wiosnę zobaczyć pierwsze efekty wprowadzenia zdrowego stylu, najlepiej zacząć już teraz! Każdy z nas dobrze wie, jak wielką rolę pełni dla naszego zdrowia i samopoczucia racjonalnie zbilansowana dieta. Jednak nie wszyscy potrafimy tą wiedzę wprowadzić w życie i odpowiednio wykorzystać. Decyzję o przejściu na dietę, podejmujemy z różnych powodów – chcemy się lepiej odżywiać, poprawić wyniki badań czy samopoczucie, najczęściej jest to po prostu osiągnięcie wymarzonej sylwetki, w której czulibyśmy się najlepiej. Tak też było w przypadku Pani Małgosi – bohaterki naszej metamorfozy.

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu?
Decyzja ta była którąś z kolei w życiu jeżeli chodzi o odchudzanie, źle się czułam z tą dużą nadwagą. Ostatecznie decyzje podjęłam, kiedy odkryłam, że mam problem z obcinaniem paznokci u nóg. Powiedziałam koniec, muszę pozbyć się brzucha!

Wizyta umówiona. Pani zmotywowana. Czy bała się Pani pierwszej wizyty?
Bardzo się bałam, kompletnie w siebie nie wierzyłam. Najbardziej obawiałam się, ze nie będę w stanie żyć bez ukochanych wówczas słodyczy i lampki wina wieczorem.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?
Pojawiała się cała masa słodyczy, soli, tłuste posiłki, nieregularne jedzenie. Nie myślałam zupełnie o tym co jem, że ma to być moim paliwem i napędem do działania. Często podjadałam między posiłkami. Teraz wszystko zmieniło się o 180 stopni i niczego mi nie brakuję, nigdy nie czułam się tak dobrze! 

Co Panią najbardziej motywowało?
Moją największą motywacją była moja szwagierka, która wcześniej skorzystała z pomocy Projekt Zdrowie i WYGRAŁA – efekt wspaniały, godny podziwu i też o takim marzyłam.
Na pewno motywująco działały na mnie cotygodniowe spotkania z Panią dietetyk – moje wyniki, spadające kilogramy, centymetry, obniżający się wiek metaboliczny, nowe ubrania, energia i samopoczucie!

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?
Jestem bardzo zadowolona z rezultatów jakie uzyskałam. Teraz wiem, ze można osiągnąć dużo jeżeli tylko się chce, mocno w to wierzy.

Jakie są Pani odczucia i emocje związane z tak spektakularną metamorfozą?
Naturalnie chciałabym jeszcze, ale teraz chyba należy to tylko pielęgnować. Jestem tak bardzo zadowolona z fantastycznego efektu i rewelacyjnej współpracy z ekipą Projekt Zdrowie, że nie wyobrażam sobie życia bez profilaktycznych spotkań, które mam zagwarantowane!

W końcu zrozumiałam, że proces odchudzania nie polega na krótkotrwałej diecie, ale na trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Oczywiście wszystkie zalecenia były dopasowane do mojego trybu życia i aktualnej formy. Nauczyłam się jak godzić pracę, przygotowanie posiłków z obowiązkami dnia codziennego, teraz jestem świetnie zorganizowana.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

 

 

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy