Projekt Zdrowie Myślenice
Umów się na wizytę

Spektakularna przemiana Pana Andrzeja – schudł 20 kg w 4 miesiące w Projekt Zdrowie!

Pan Andrzej osiągnął fantastyczne efekty, we współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie, Panią Moniką Sroką, w przeciągu 4 miesięcy, stał się lżejszy o 20 kg i młodszy metabolicznie o ponad 20 lat.

Bohater tej metamorfozy, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu, przeradza się w ogromny sukces.

 

Co skłoniło Pana do podjęcia decyzji o kuracji?

Powodów mobilizujących mnie do podjęcia tej decyzji było kilka, przede wszystkim fatalne wyniki badań, mocno podniesiony poziom cholesterolu oraz nieunormowane ciśnienie. Chciałem również zmienić wygląd, moim celem była również poprawa samopoczucia, nadprogramowe kilogramy dawały o sobie znać, szczególnie przy aktywnościach fizycznych, szybko się męczyłem.

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed kuracją?

Jadłem bardzo nieregularnie, w zasadzie bardzo małe śniadanie w pracy, potem jakaś przekąska i wielka obiado-kolacja. Moje nawyki żywieniowe były fatalne. Dopiero teraz, z perspektywy czasu widzę, jaką wielką szkodę wyrządzałem mojemu organizmowi.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Panu trudność?

Szczerze? Sam byłem zdziwiony, że można tak jeść i chudnąć, wszystkie przepisy, jakie przygotowała dla mnie Pani Dietetyk były bardzo smaczne, teraz jestem już po okresie stabilizacji i nadal całą rodziną chętnie z nich korzystamy .. rewelacja!

Co Pana motywowało do wytrwania w diecie?

Pani Monika .. Nasze, co tygodniowe spotkania niesamowicie mnie motywowały. Co prawda, już dużo wcześniej słyszałam o roli ‘’dietetyka’’ w kwestii odchudzania, ale w Naszej społeczności przyjęte jest, że wystarczy mniej jeść i od razu się schudnie.. Niestety nie jest to takie proste, próbowałem. Teraz wiem, że taki bat nad głową, to świetna sprawa! No i oczywiście dodatkowym powerem były dla mnie pojawiające się efekty!

Czy jest Pan zadowolony z osiągniętych efektów? Jak reaguje rodzina i znajomi na Pana ogromną zmianę?

Oczywiście – co widać na załączonym zdjęciu!

Jak reagują? Powiem krótko ..’’Wow’’!

A jak czuje się Pan po osiągnięciu zamierzonego celu?

Rewelacyjne. Zdecydowanie lepsza jakość życia, więcej energii, więcej sportu! No i wyniki badań, one poprawiły się je już po pierwszych tygodniach od wprowadzenia zmian w żywieniu. Zdecydowanie korzyści, jakie otrzymałem, przewyższają wkład mojej pracy.

 

Dietetyk Monika Sroka: Pan Andrzej to chodząca motywacja, praca z Nim była dla mnie czystą przyjemnością. Konsekwencja, samozaparcie, optymizm i szukanie w całym procesie wyłącznie pozytywnych stron, bardzo mi imponowały. No i oczywiście pomimo wspaniałych efektów w postaci zgubienia 20kg Pan Andrzej cały czas emanuję niesamowitą skromnością – wspomina Pani Dietetyk.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Pamiętaj, cel to marzenie z datą realizacji!

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy